bos
logo
logo
bos
bos
bos
bos
 
Odalarımız

Paçacıoğlu Bağ Evi'nde 6 konaklama odası ve 2 suit vardır. Odaların ikisi ve suit birinci kat, diğer ikisi ve ikinci suit ikinci kat olmak üzere tarihi ana binada 2 tanesi ise bahçededir. Konaklama odaları ikişer kişiliktir. Bazıları birleşebilen iki ayrı, bazıları ise iki kişilik tek yataktan oluşur. Odalar 18-20 m2 büyüklüğündedir.

Konağın iki katında da sağda özel bölme ile ayrılmış suit'e girersiniz. Dört kişinin kalabileceği suit, kapısı kapatıldığında bağımsız daire gibidir.

boş Ana binadaki odalar aynı mantıkla döşenmiş ama küçük dokunmalarla farklılaştırılmıştır. Katlarda hiçbir oda bitişik değildir. Odalara sofanın sağında ve solunda bol ışık ve güneş alan eyvanlardan girilir.

Katların her birinde sofa ve eyvanların alanı 60-75 m2 civarındadır. Tüm katlarda döşemeler, tavanlar va kapılar özgün hali ile korunmuştur. Her yönden ışık ve güneş alan mekanların çok sayıdaki pencereleri ise aslına uygun yapılmıştır. Her mekanda sadeliğe ve farklılığa önem verilmiştir.


boş Evin bahçesinde iki ayrı konaklama odası bulunur. Bahçe odaları sade ve modern tefrişi ile farklıdır ana binadan. Sabah gözünüzü açtığınızda bahçeyi görürsünüz. Odalar, dışarı çıktığınızda doğrudan doğa ile bütünleşmeyi sağlar sevenler için.

boş